top of page

O mnie

Jestem Monika—
poznajmy się 😊

Jestem oSOBĄ, która kocha życie i ludzi. Odkąd sięgnę pamięcią fascynował mnie człowiek, to jak funkcjonuje ludzkie ciało i umysł i jaka jest nasza rola i miejsce na Ziemi.

Podążając za swoją fascynacją ukończyłam studia fizjoterapii a następnie rozpoczęłam pracę w jednym z pierwszych bielskich klubów fitness. Zdecydowanie swoją przygodę z pracą z ciałem zaczęłam właśnie w tamtym miejscu. Na studiach z fizjoterapii oraz w pracy jako instruktorka fitness dostrzegałam coraz wyraźniej że samo ciało to za mało.

DSC_2709.jpg

Zaczęłam szukać, sprawdzać i tak rozpoczęła się moja kolejna przygoda ze zdobywaniem wiedzy z zakresu psychiki i emocji człowieka. Do tego czułam coraz większą potrzebę by być i żyć coraz bliżej natury, uczyć się z jej cyklów, czerpać z jej dóbr. Zrobiłam masę kursów i warsztatów z zakresu terapii naturalnych i medycyny alternatywnej, medycyny wschodniej. Ten etap edukacji zwieńczyłam uzyskaniem tytułu naturopatki.

W swojej pracy łączę świat nauki Zachodu z mądrościami ze Wschodu. Inspiruję moich podopiecznych i klientów do szukania i odnajdywania własnego potencjału poprzez ruch, oddech, terapie naturalne. Pracuję indywidualnie na sesjach i konsultacjach oraz w grupie na zajęciach i na warsztatach. W życiu prywatnym robię to samo, będąc poszukującą równowagi partnerką oraz kochającą mamą.

bottom of page